$3.77
$4.80
Compare Price
You save
$1.03
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03407.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 03407.0002 Tip Funnel Threaded .11 0"id
Item:
#1321281
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03407.0002 |
| Manufacturer Part # | 03407.0002 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 03407.0002 Tip Funnel Threaded .11 0"id
$3.77
$4.80
You save
$1.03
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03407.0002 Tip Funnel Threaded .11 0"id