Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04681-1175
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04681-1175 Regulator Flow (.175 Gpm)
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04681-1175 |
| Manufacturer Part # | 04681-1175 |
| Height | 1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04681-1175 Flow Valve Gallons Per Minute .175 Inlet 1/4"flare, Liters Per Minute .66 Outlet 1/4"flare Weight .372lb

