KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04786.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04786.0002 Switch 1/2 X 1 1/8 Spst
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04786.0002 |
| Manufacturer Part # | 04786.0002 |
| Height | 1" |
| Width | 1.69" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04786.0002 [ Rocker Switch ] [ Fits Hole 1/2" X 1-1/8" ], [ On/off ] [ Spst ] [ Terminals 2 (1/4" Tabs) ], [ Volt/amp 16a/125v 10a/250v ] [ Color Red/black], Bunn-o-matic

