$35.78
$42.10
Compare Price
You save
$6.32
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 05816.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 05816.0000 Pad Base G9 G92
Item:
#1450910
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 05816.0000 |
| Manufacturer Part # | 05816.0000 |
| Height | 0.8" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 05816.0000 Pad Base G9 G92
$35.78
$42.10
You save
$6.32
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 05816.0000 Pad Base G9 G92
