$43.41
$51.09
Compare Price
You save
$7.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 05939.0005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 05939.0005 Solenoid Ay W/leads Lpg2e120v
Item:
#1450653
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 05939.0005 |
| Manufacturer Part # | 05939.0005 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 05939.0005 Solenoid Ay W/leads Lpg2e120v
$43.41
$51.09
You save
$7.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 05939.0005 Solenoid Ay W/leads Lpg2e120v
