$24.70
$29.06
Compare Price
You save
$4.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07026.7999
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 07026.7999 Swing Spout Shield Kit Black&
Item:
#1451127
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07026.7999 |
| Manufacturer Part # | 07026.7999 |
| Height | 3.2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 07026.7999 Swing Spout Shield Kit Black&
$24.70
$29.06
You save
$4.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07026.7999 Swing Spout Shield Kit Black&
