$152.44
$179.40
Compare Price
You save
$26.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07065-1000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 07065-1000 Tank Heater Kit 240v/3325w
Item:
#1192963
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07065-1000 |
| Manufacturer Part # | 07065-1000 |
| Height | 2.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 07065-1000 Tank Heater Kit 240v/3325w
$152.44
$179.40
You save
$26.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07065-1000 With Hardware

