$78.17
$92.00
Compare Price
You save
$13.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07094.0101 OEM
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 07094.0101 OEM Dispensing Faucet
Item:
#1150538
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07094.0101 OEM |
| Manufacturer Part # | 07094.0101 OEM |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 07094.0101 OEM Dispensing Faucet
$78.17
$92.00
You save
$13.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07094.0101 OEM Part 8016815 Has Been Replaced With 07094.0101 Bunn-o-matic#

