$57.53
$67.70
Compare Price
You save
$10.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07098.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 07098.0001 Funnel Support Assembly Blk Bypas
Item:
#1451144
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07098.0001 |
| Manufacturer Part # | 07098.0001 |
| Height | 7.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 07098.0001 Funnel Support Assembly Blk Bypas
$57.53
$67.70
You save
$10.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07098.0001 Funnel Support Assembly Blk Bypas
