$15.11
$17.79
Compare Price
You save
$2.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07187.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 07187.0001 Cover W/decal Faucet Blk
Item:
#1451151
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07187.0001 |
| Manufacturer Part # | 07187.0001 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 07187.0001 Cover W/decal Faucet Blk
$15.11
$17.79
You save
$2.68
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07187.0001 Cover W/decal Faucet Blk
