$8.15
$9.60
Compare Price
You save
$1.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07289.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 07289.0002 Gasket Strip .312 X 13.250
Item:
#1451153
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07289.0002 |
| Manufacturer Part # | 07289.0002 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 07289.0002 Gasket Strip .312 X 13.250
$8.15
$9.60
You save
$1.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07289.0002 Gasket Strip .312 X 13.250
