$0.73
$1.39
Compare Price
You save
$0.66
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 0942.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 0942.0000 Nut
Item:
#1136107
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 0942.0000 |
| Manufacturer Part # | 0942.0000 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn 0942.0000 Nut
$0.73
$1.39
You save
$0.66
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 0942.0000 Brass Hex Nut 1/2"-20

