Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 1052
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 1052 Switch 1/2 Spst
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 1052 |
| Manufacturer Part # | 1052 |
| Height | 1.38" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 1052 [ Rotary Switch ] [ Fits Hole 1/2" ] [ On/off ] [ Spst ], 125/250v 2ea. 1/4" Tabs., Bunn-o-matic, Coffee Brewer Series Rl Rt Rtf., Warmer Sua Sub.

