$67.64
$79.60
Compare Price
You save
$11.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 1085.0006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 1085.0006 Valve Solenoid 120v W/screen
Item:
#1197250
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 1085.0006 |
| Manufacturer Part # | 1085.0006 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 1085.0006 Valve Solenoid 120v W/screen
$67.64
$79.60
You save
$11.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 1085.0006 Valve Solenoid 120v W/screen
