$18.79
$22.10
Compare Price
You save
$3.31
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -11442-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -11442-0000 Element Warmer (120v 100w 7"l)
Item:
#1320944
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -11442-0000 |
| Manufacturer Part # | -11442-0000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn -11442-0000 Element Warmer (120v 100w 7"l)
$18.79
$22.10
You save
$3.31
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -11442-0000 Element Warmer (120v 100w 7"l)