KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 1221
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 1221 Clip Wing Nut
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 1221 |
| Manufacturer Part # | 1221 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 1221 Faucet Shank C-ring, Bunn 1 Gpr 1 Gpr-ff 1.5 Gpr 1.5 Gpr-ff 2 Gpr Dual Sh, Dbc H10x H5e H5m H5x Hw2 Hw2a Icd-3s Icd3 Single Sh, Dbc Sru Srua Soft Heat Server Tb3q-lp Tdo-4 Tdo-5, Tdr-3 Tdr-5 Tds-3s Tds-5s Tds3 Tds5 Thermofresh U3, U3a

