Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12452-1000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 12452-1000 Coffee Element 208v 6000w
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12452-1000 |
| Manufacturer Part # | 12452-1000 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12452-1000 Tank Element W/ Gasket, [ 208v 6000w Ph ] [ 20-3/4 X 6-1/2 ], [1-3/4" Ctrs With Gasket ], Bunn-o-matic

