$24.90
$29.30
Compare Price
You save
$4.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12914.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 12914.0002 Tube Assembly (hose)21.5sol/fill
Item:
#1197311
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12914.0002 |
| Manufacturer Part # | 12914.0002 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 12914.0002 Tube Assembly (hose)21.5sol/fill
$24.90
$29.30
You save
$4.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12914.0002 Tube Assembly (hose)21.5sol/fill