Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12920
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 12920 On/of Switch F Lighted Red 125
Item:
#1150533
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12920 |
| Manufacturer Part # | 12920 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12920 On/of Switch F Lighted Red 125