Free Shipping
Free Shipping
$1,125.70
$1,656.00
Compare Price
You save
$530.30
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12950.041
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 12950.041 Brewer Coffee (cwtf35)
Item:
#1201643
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12950.041 |
| Manufacturer Part # | 12950.041 |
| Height | 18.9" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 34.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 12950.041 Brewer Coffee (cwtf35)
$1,125.70
$1,656.00
You save
$530.30
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12950.041 Brewer Coffee (cwtf35)