$13.35
$15.70
Compare Price
You save
$2.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 13053-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 13053-0000 Handle Faucet (kit)
Item:
#1133385
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 13053-0000 |
| Manufacturer Part # | 13053-0000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
Bunn 13053-0000 Handle Faucet (kit)
$13.35
$15.70
You save
$2.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 13053-0000 Handle Faucet (kit)