$147.86
$174.00
Compare Price
You save
$26.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 13125.0003 Wall Bracket Mount Kit
Item:
#2231835
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 13125.0003 |
| Manufacturer Part # | 13125.0003 |
| Height | 8" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 9.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 13125.0003 Wall Bracket Mount Kit
$147.86
$174.00
You save
$26.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 13125.0003 Wall Bracket Mount Kit
