$23.79
$28.00
Compare Price
You save
$4.21
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20201.11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 20201.11 Handle Brew Basket Black
Item:
#1133269
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20201.11 |
| Manufacturer Part # | 20201.11 |
| Height | 2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 20201.11 Handle Brew Basket Black
$23.79
$28.00
You save
$4.21
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20201.11 Handle Brew Basket Black

