$16.30
$30.60
Compare Price
You save
$14.30
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 20243-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 20243-0000 Basket Wire (7 1/8) S/s
Item:
#1321274
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20243-0000 |
| Manufacturer Part # | 20243-0000 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn 20243-0000 Basket Wire (7 1/8) S/s
$16.30
$30.60
You save
$14.30
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20243-0000 Basket Wire (7 1/8) S/s