Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 2028 |
| Manufacturer Part # | 2028 |
| Height | 5.5" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 2028 Funnel Assembly Stainless Steel, 7-5/8" Dia X 3-3/4" High, Bunn-o-matic, Coffee Coffee Brewers F15(after S/n 36363), F20(after S/n 42554) F35(after S/n 59616) F302 F352, Fl15(after 5559) Fl20(after S/n 7076), F35(after S/n 5427)., Series Cwtaps Cwtfaps Cwtfcomb Cwtfts Cwts, Cwtts Cwtwin Fwr Ol Ot Rl Rt Rtf St Stf X., Newco

