Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20526.15
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 20526.15 Flow Ctrl Washer .500 Ga
Item:
#1906906
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20526.15 |
| Manufacturer Part # | 20526.15 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20526.15 Flow Ctrl Washer .500 Ga