$25.58
$30.10
Compare Price
You save
$4.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20528-1222
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 20528-1222 Flow Control Assy 1/4flx1/8mpt .222gpm
Item:
#1183268
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20528-1222 |
| Manufacturer Part # | 20528-1222 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 20528-1222 Flow Control Assy 1/4flx1/8mpt .222gpm
$25.58
$30.10
You save
$4.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20528-1222 Water Flow Control, 1/4" Flare X 1/8" Mpt .222 Gpm, Bunn-o-matic

