$110.59
$137.00
Compare Price
You save
$26.41
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20922.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 20922.1002 Tank Heater Kit 2850w 208v
Item:
#1196757
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20922.1002 |
| Manufacturer Part # | 20922.1002 |
| Height | 2.55" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 21.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 20922.1002 Tank Heater Kit 2850w 208v
$110.59
$137.00
You save
$26.41
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20922.1002 Tank Heater Kit 2850w 208v