$5.19
$6.10
Compare Price
You save
$0.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 21136.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 21136.0001 Fitting Barb Pld.38hosex.25mp
Item:
#1451313
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 21136.0001 |
| Manufacturer Part # | 21136.0001 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 21136.0001 Fitting Barb Pld.38hosex.25mp
$5.19
$6.10
You save
$0.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 21136.0001 Fitting Barb Pld.38hosex.25mp
