Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 21327
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 21327 Front Cap W/decal Black
Item:
#1451235
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 21327 |
| Manufacturer Part # | 21327 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 21327 Front Cap W/decal Black
