Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 21993.0006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 21993.0006 Regulator Water W/ptfe Shield
Item:
#1451240
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 21993.0006 |
| Manufacturer Part # | 21993.0006 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 21993.0006 Regulator Water W/ptfe Shield
