$17.18
$19.50
Compare Price
You save
$2.32
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 23534
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 23534 Panel W/decals Rear Lower
Item:
#1451332
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 23534 |
| Manufacturer Part # | 23534 |
| Height | 0.65" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 23534 Panel W/decals Rear Lower
$17.18
$19.50
You save
$2.32
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 23534 Panel W/decals Rear Lower