$66.88
$78.70
Compare Price
You save
$11.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 23717-0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 23717-0003 Hi Limit
Item:
#1141291
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 23717-0003 |
| Manufacturer Part # | 23717-0003 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 23717-0003 Hi Limit
$66.88
$78.70
You save
$11.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 23717-0003 Hi-limit 230f W/reset Button, 4 Screw Terminals 40a 125-277vac 25a/480v, Bunn

