$3.40
$4.00
Compare Price
You save
$0.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 23768
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 23768 Lead(blu Thermo)
Item:
#1178798
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 23768 |
| Manufacturer Part # | 23768 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 23768 Lead(blu Thermo)
$3.40
$4.00
You save
$0.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 23768 Color Blue, Material Copper, Length 5 1/2", 140 Mm, Terminals 1/4" Push-on Terminals

