$75.11
$88.40
Compare Price
You save
$13.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25158.1004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 25158.1004 Kit Tank Lid Weldment W/ Faucet Weldstu
Item:
#1451266
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25158.1004 |
| Manufacturer Part # | 25158.1004 |
| Height | 6.85" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 25158.1004 Kit Tank Lid Weldment W/ Faucet Weldstu
$75.11
$88.40
You save
$13.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25158.1004 Kit Tank Lid Weldment W/ Faucet Weldstu
