$255.35
$300.50
Compare Price
You save
$45.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25319.101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 25319.101 Tank Ay 3000w 120/240(no Coil
Item:
#1451268
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25319.101 |
| Manufacturer Part # | 25319.101 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 17" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 25319.101 Tank Ay 3000w 120/240(no Coil
$255.35
$300.50
You save
$45.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25319.101 Tank Ay 3000w 120/240(no Coil
