$412.71
$485.70
Compare Price
You save
$72.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25320.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 25320.1002 Tank Assembly120/240v 35 00w
Item:
#1822358
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25320.1002 |
| Manufacturer Part # | 25320.1002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 25320.1002 Tank Assembly120/240v 35 00w
$412.71
$485.70
You save
$72.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25320.1002 Tank Assembly120/240v 35 00w