Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 25732 Steam Collector
Item:
#1181459
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25732 |
| Manufacturer Part # | 25732 |
| Height | 1.13" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 3.13" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25732 Steam Collector, Bunn Fmd Dbc-3 Fmd-1 Fmd-2 Fmd-3 Fmd-4 Fmd-5 Fmda, Dbc-3 Hc-1 Hc-2 Hc-3 Imix-3 Imix-4 Imix-5 Imix-5s
