Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 25733.0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 25733.0003 Chamber Mixing (imix)
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25733.0003 |
| Manufacturer Part # | 25733.0003 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25733.0003 Color Clear, Material Plastic, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 2 1/4", 57 Mm, Depth 3", 76 Mm

