Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 25734
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 25734 Chamber Whipper Fmd Series
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25734 |
| Manufacturer Part # | 25734 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25734 Color White, Material Plastic, Width 3 5/16", 84 Mm, Height 2 5/6", 59 Mm, Inner Diameter 1 1/2", 38 Mm, Outer Diameter 1 5/8", 41 Mm, Note Used With Fmp# 190-1186 Steam Collector & 190-1187, Mixing Chamber

