$41.48
$51.40
Compare Price
You save
$9.92
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 25883-0000 Lid Tea Dispenser Bun
Item:
#1328384
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 25883-0000 |
| Manufacturer Part # | 25883-0000 |
| Height | 3.85" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 25883-0000 Lid Tea Dispenser Bun
$41.48
$51.40
You save
$9.92
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 25883-0000 Tea Dispenser Lid W/knob, Bunn Icd3 Tds3 Tds5
