$3.74
$4.40
Compare Price
You save
$0.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -25903-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -25903-0000 Elbow Ejector
Item:
#1178996
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -25903-0000 |
| Manufacturer Part # | -25903-0000 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn -25903-0000 Elbow Ejector
$3.74
$4.40
You save
$0.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -25903-0000 Material Plastic, Length 1 15/16", 49 Mm, Inner Diameter 1 5/16", 33 Mm

