$62.74
$124.00
Compare Price
You save
$61.26
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 26116.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 26116.1002 Dispensing Valve 120v
Item:
#1145088
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26116.1002 |
| Manufacturer Part # | 26116.1002 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.63" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn 26116.1002 Dispensing Valve 120v
$62.74
$124.00
You save
$61.26
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26116.1002 Dispensing Valve, 120v 7/16" X 5/8" Tubing 1/4" Tabs 1/4" Disp Tube, Bunn-o-matic

