Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26116.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 26116.1002 Kit Valve Liq Disp 120v
Item:
#1847462
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26116.1002 |
| Manufacturer Part # | 26116.1002 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26116.1002 Kit Valve Liq Disp 120v