Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 26239
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26239 Bulb Fluorescent Light 8w
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26239 |
| Manufacturer Part # | 26239 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26239 Color White, Material Glass, Length 12", 305 Mm, Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 8, Outer Diameter 5/8", 16 Mm, Type 2 Pins On Each End, Note Contains Mercury

