$8.24
$9.70
Compare Price
You save
$1.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 2628-0000 Smart Switch 7/8 X 1 1/2
Item:
#1150980
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 2628-0000 |
| Manufacturer Part # | 2628-0000 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 2628-0000 Smart Switch 7/8 X 1 1/2
$8.24
$9.70
You save
$1.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 2628-0000 Smart Switch, Mom-start, Spst N.o.

