$11.82
$13.90
Compare Price
You save
$2.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26940.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 26940.0002 Head Auger Drive Shaft
Item:
#1178999
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26940.0002 |
| Manufacturer Part # | 26940.0002 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 26940.0002 Head Auger Drive Shaft
$11.82
$13.90
You save
$2.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26940.0002 Material Stainless Steel, Length 1 3/4", 44 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Thread #10-32

