$21.23
$24.99
Compare Price
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27178.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 27178.0001 Capacitor 500 Vac 1.25 Uf
Item:
#1451307
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27178.0001 |
| Manufacturer Part # | 27178.0001 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 27178.0001 Capacitor 500 Vac 1.25 Uf
$21.23
$24.99
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27178.0001 Capacitor 500 Vac 1.25 Uf
