$20.98
$24.69
Compare Price
You save
$3.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 27178 Capacitor 250 Vac 4.0 Uf
Item:
#1197383
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27178 |
| Manufacturer Part # | 27178 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 27178 Capacitor 250 Vac 4.0 Uf
$20.98
$24.69
You save
$3.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27178 Capacitor 250 Vac 4.0 Uf
