Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27437
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 27437 Switch Spdt White 250v
Item:
#1827457
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27437 |
| Manufacturer Part # | 27437 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27437 Switch Spdt White 250v